Tn.cz Nova Zprávy

Tn.cz Kramný Petr poslední zprávy

A nastal další zvrat !!! Poté, co byl Petr Kramný vinný, poté nevinen, je opět zase obviněn. Jsou tu další fakta. Čtete vše co víme o Petru Kramném na Tn.cz Kramný Petr poslední zprávy

Přinášíme poslední zprávy o Petru Kramném, který byl v s manželkou v srpnu 2013 v egyptském hotelu (Titanic Palace) na dovolené. Z dovolené se vrátil pouze Petr. Manželka a dcera přijely ale v rakvi !!! Několik měsíců poté, stále není jasno, zda je Petr Kramný zabil nebo ne.

Je podle Vás Petr Kramný vinný?

Časové informace, jak je přinášely české deníky. Čtěte poslední zprávy:
Jak zemřela Monika a Klárka?
Rakve s ostatky Moniky a Klárky jsou v Česku: Bude druhá pitva!
Pohřeb bez Petra K., zato s ochrankou
Petr K. byl v Praze na detektoru lži! Jak dopadl?
Petra K. nevyhodili z práce: Automobilka se ho zastala!
Kramný mohl vraždit kvůli nevěře, říká blízká kamarádka zemřelé ženy
Výsledky Petra K. na detektoru lži: Prý úplně vyhořel!
Petra K. zavrhla i poslední kamarádka. Nepochybuji, že vraždil!
Policie obvinila z vraždy manželky a dcery v Egyptě Petra Kramného
Petr Kramný je na cele sám a přemýšlí o vraždě své rodiny
Rozmetaná obhajoba Petra K.: Žádná otrava! Na místě činu zvracení nebylo, tvrdí kriminálka
Petra K. ve vězení navštívili rodiče: Co mu přinesli a co si řekli?
V POUTECH! Kramný jde kvůli dvojnásobné vraždě za mříže! U soudu brečel
Kramný obviněný z vražd jde do vazby. Vypovídal, soudkyni nepřesvědčil
Dvě Češky v Egyptě zabila elektřina, ukázala pitva
12.3.2014 Scénář vraždy Moniky Kramné (†36): Drát v puse a spálené chodidlo?
18.3.2014 Kramný se k vraždám nepřizná, míní žalobce
19.3.2014 Petra Kramného se hroutí, usvědčují ho nové DŮKAZY
27.3.2014 Petr Kramný zůstává i přes odvolání stále ve vazbě

Sledujte i další zprávy: Tn.cz Kramný Petr poslední zprávy

tn.cz kramný petr poslední zprávy 12.3.2014

««« Předchozí text: Novaplus.nova.cz Ordinace v růžové zahradě Následující text: Tn.cz recepty »»»

ADMIN | 9. 3. 2014 Ne 19.24 | Tn zprávy | TN zprávy | tisk | 21234x

reaguj[1] kramný
fasrt mejl 11. 3. 2014 Út 07.59

sleduji toto peklo od začátku a pan K.je jednoznačně v na vině.Neumim si představit jeden pokoj a být max 30cm od trpícího člověka a vůbec si toho nevšimnout.Nebo všimnout a nic nedělat.Až jsou mrtví,tak najednou dělat různé úkony ! Tak si myslím,že už si tam jeli pro plánovanou smrt.Myslím si,že kdyby měl zájem ,tak volal záchranku hned.

reaguj[2] kramný,12.3.2014
ivana mejl 12. 3. 2014 St 11.48

Kramný je jednoznačně vrah,je třeba to dokázat.Sám se usvědčil,když tvrdil,že zvracely a měly průjem,což policie vyvrátila.Je fakt,který mě napadl hned na začátku.PROČ nezavolal doktora když jim bylo tak zle.To by napadlo i malé dítě.A ty jeho výpovědi:Jednou šel pro vodu v tričku,podruhé už měl jen ručník,jednou říká,že šel pro vodu o půlnoci,podruhé v devět.Je to lhář a sám si věří.

reaguj[3] vrah
roza mejl 12. 3. 2014 St 12.59

nic jiného než doživoti a pořadně tvrde mučeni at trpi jako ony,jak muže něco takového někdo udělat a ještě k tomu dcerce. Doufam že ty dvě se mají už dobře.

reaguj[4] kdo vi
vilem mejl 12. 3. 2014 St 19.03

Myslim si take že pan kramny spachal trestny čin vraždy avšak myslet si mohu co chci musi se mu to dokazat což bude velice těžke bude to mravenči prace s nejistym vysledkem jelikož se to přihodilo v egiptě věřim že se podaři vypatrat pravdu a zjisti se dukazy o vině či nevině.

:-)
reaguj[5] Přesvědčení
xxxx mejl 12. 3. 2014 St 19.23

Dle mého názoru pan Kramný vinný je. Nehodnotím mnoho nesrovnalostí, ale spíše to vezmu z psychického hlediska. Když vedle mne zemřou tragicky moji milovaní, viním sebe samu za to, že jsem tomu nezabránila. A to i v případě, že jsem opravdu zabránit nemohla. Zkrátka člověk v tom zoufalství obviňuje sám sebe a nechce se mu žít. Ptá se pořád sám sebe „proč?“ a stále sám v sobě řeší dilema, že kdyby…mohl tomu zabránit. A tak sám sebe obviňuje, ač je nevinným. Pan Kramný od počátku důrazně opakuje, že on na tom nenese sebemenší vinu. Ten výraz „sebemenší“, nepřipouští si ani trošku možnost, že vinu má, třebas jen tím, že podhodnotil těžkosti, které jeho paní a dcerka v jeho přítomnosti měly. Člověk, který má potřebu za všech okolností a důrazně prezentovat, že je nevinen, bez pocitu sebemenší viny dokazuje, že řeší něco jiného, než by řešil milující člověk. Otázkou je, proč tak koná?
:-(

reaguj[6] Pan Kramný
jajocha 12. 3. 2014 St 21.07

Dobrý večer,nevěřím,že je vinnýmyslím,že by v životě neublížil své dceři,miloval jí a že měli doma itálii to má dnes každá domácnost,věřím velice v jeho nevinu a držím mu palce. :-D ;-)

reaguj[7] petr Kramný
jituš 12. 3. 2014 St 21.11

Myslím,že to všichni přehánějí,jak televize,tak ostatní na to máme odborníky a nemůžeme soudit podle toho jak člověk vypadá,nevěřím,že by to udělal.At zvítězí spravedlnost,ne blbé kecy. :-) 8-O

reaguj[8] Bestie
Maruš mejl 13. 3. 2014 Čt 08.30

Moje přesvědčení je, že Petr Kramný zabil svoji manželku a dcerku brutálním způsobem a měl to dopředu vymyšlené. Do Egypta už jel s tímto plánem, nevyšlo mu ale načasování úmrtí, počítal s tím, že se vrátí ještě všichni a že potom jak obě umřou, svalí vinu na Egypt.Taky nechápu, že chvíli po úmrtí manželky a dcerky, je s jinejma babama. Normální truchlící člověk se nemúže léta vzchopit a jít dál,ale panu Kramnému to je jedno, je vidět, že smrt nejbližších ho vůbec nezasáhla.Doufám, že ho odsoudí a dají nejvyšší trest,protože nic jiného mu popřát nemůžu.

reaguj[9] Kramný 13.3 2014
Karel mejl 13. 3. 2014 Čt 18.11

Moje domněnka je že lže jak tiskne,protože by neříkal že zvraceli a že jim nosil vodu když to tak vůbec nebylo.

reaguj[10] Kramný
Hela 14. 3. 2014 Pá 06.37

[4] vilem:Můžeme mít spoustu názorů ale pravdu ví jen Kramný.Pokud ženu i dcerku zavraždil,vlastní svědomí je nejhorší soudce i když s tím někdo může polemizovat.Žít po zbytek života s pocitem vraha je pro obyčejného člověka nemožné. :-(

reaguj[11] Nesuďme podle dojmu
Hela 14. 3. 2014 Pá 06.43

Že nepůsobí sympaticky je jedna věc, ale podle toho nemohu nikoho soudit.Nic o celé věci nevíme, takže veškerá diskuse je obyčejné žvanění.Na všem mě zaráží liknavost egyptské policie i fakt, že ve stejnou dobu měli vážné potíže i další lidé – jeden Slovák snad po návratu domů dokonce zemřel /v telce mluvila jeho dcera ale nesledovala jsem to /.

reaguj[12] vzhled nerozhoduje
Markéta mejl 14. 3. 2014 Pá 07.50

Chování p.Kramného mi připomíná chování píČermákové,která v opilosti zalehla svou dceru.Jen nedokázala tak dlouho zapírat, protože to neplánovala.Pokud pan Kramný svou ženu a dceru miloval jak říká,tak by měl začít myslet i na ně nejen sám na sebe.Sebe krásnější pomníček jeho svědomí příliš nepomůže.

reaguj[13] Je to vrah!
Hana 14. 3. 2014 Pá 09.24

Paní Jituš,blbé kecy má jedině Kramný! Mám rodinu a mám manžela a vím,jak se chová,když našemu dítěti není dobře a nebo mě! Takže jděte do prdele s takovýma kecama,že je nevinný! I slepý to musí vidět tu jeho chladnokrevnost!Jeho ženě a jeho dceři je neskutečně zle,jak on sám popisuje a on se zmůže na nosení nějaké vody? Co, dělal si aliby,jak se o ně nestaral? Každý normální člověk by vyhledal lékařskou pomoc a ještě sám říkal,že jeho žena chtěla zavolat doktora,ale že se nedovolala. Když šel pro tu vodu,tak proč na recepci si nevyžádal doktora,proč? Až ho zavřou,až s černá! Přeju mu jen to nejhorší a to za jeho krásnou ženu a nevinnou dcerku! :-( :-( :-(

reaguj[14]
Verca mejl 14. 3. 2014 Pá 12.08

Je to haj.., kdyby sahnul na zenskou, tak je to mooooc, ale sahnout na dite, tak to nepochopi nikdo kdo ma v hlave vse v poradku. Preji mu jen to nejhorsi!!!! :-(

reaguj[15] přiznání je těžké
hanka mejl 14. 3. 2014 Pá 13.19

Pan Kramný je sice na první pohled nesympatický, ale dle výrazu nejde člověka odsoudit, to ví on sám jestli to spáchal a pokud to nespáchal,tak se těžko přizná. Vše záleží na Soudu, držím mu palce,aby to vše ustál a dokázal svou vinu či nevinu. :-)

reaguj[16] Kramný
ivana mejl 15. 3. 2014 So 16.58

Nevím jak se ho může někdo zastávat,když lže,on je nevinný chudáček.Přikláním se k paní Haně.Měl zavolat doktora,ale proč když je chtěl zabít!!!To je logický,že doktora nevyhledal.Normální člověk vyhledá doktora i pro svýho psa,natož pro dítě.

reaguj[17] Kramný
amalka mejl 16. 3. 2014 Ne 19.19

Snad,spravedlivost zvítězí.. Ale není správné,aby policisté vyvíjeli takový nátlak fyzický a psychický dokud se nepřizná(to se přizná pak ke všemu i to co neudělal)

reaguj[18] Kramný
RENATA mejl 17. 3. 2014 Po 23.02

Jo ve vězení mu lidi bude dobře.Je tam zadarmo jídlo,sprcha a nocleh.Já bych zavedla tvrdší režim a to elektrické křeslo nejenom pro něho ale i pro všechny ,který úmyslně zabíjí nevinné děti a lidi.Myslím si ,že pokud toto u nás nenastane lidi se budou zabíjet dál a to je asi naší vládě tam nahoře jedno,protože nechtějí změnit zákon k lepšímu. :-|

reaguj[19] ********
ragi mejl 18. 3. 2014 Út 12.32

Jsou 2 druhy lidí…zákeřní jako všichni co ho odsuzujou aniž by tam byli s ním na pokoji******a pak jsou tady ti druzí a nepletou se do toho a nechávají vše na vyšetřování policistů… měli by jste se nad sebou zamyslet***** rozebírat vraždu nebo nehodu těch dvou nechte na pokoji****už si holky vytrpěli dost :-(

reaguj[20] Kramný
Milan mejl 18. 3. 2014 Út 14.51

Dle mého názoru ,je to velká škoda dvou mladých životů ale,pokud mu to opravdu dokážou,že to opravdu udělal ,nechtěl bych být v jeho situaci ani hodinu.To by bylo pro něho horší než peklo.Čas ukáže pravdu, jestli se nebude kriminálka flákat a doufám ,že mezi Egyptskou je trošku rozdíl,než mezi Českou :-?

reaguj[21]
hanka mejl 18. 3. 2014 Út 17.28

Nevím co si o tom všem má člověk myslet, když slyší, že to nebyla otrava, proč je tedy vykuchali, z čeho měly ty holky žaludky rozleptané. Je tu spoustu nejasností, nevěřím, že se to vyřeší i když k vůli spravedlnosti si to moc přeji. 8-)

reaguj[22] verim
jaja mejl 18. 3. 2014 Út 17.57

ja mu verim

reaguj[23]
Eva 18. 3. 2014 Út 18.01

No voda na střevní a žaludeční potíže to je blbost,ne? Tak čaj možná cola… I tak je tady hodně ? Nemůžu soudit,ale taky mu nevěřím. :-|

reaguj[24]
helena mejl 18. 3. 2014 Út 20.29

nerada bych dělala někomu zle, sleduji tento smutný příběch je tosmutná zaležitost ale pane krammny pořád jsem ve vás doufala ale je mi to líto udělal jste velikou chybu ve svém životě nic mi potom není ale tak mně to sebralo že se mi o tomto hruzo strašným činu zdá jak někdo muže takovou věc udělat když ta maličká se k vám tulila a vy jste ji udělal takovou věc to sou nemocní lidi toto jinak tomu nerozumim toto co se stalo dostane každého k velikému smutku je mi to líto a vy budete trpět celej vaš život jestli jste toto udělal a nic jste nevyřešil

reaguj[25] nevím
moncatns mejl 19. 3. 2014 St 04.52

Já nevím,co si o tom mám myslethttp://www.tn-cz-nova.oficialni-stranky.cz/i/smajly/confused.gif.Ze začátku jsem si myslela,že to nemohl udělat,ale ted jsem na pochybách.Kdyby na něj nic nebylo,nebyl by ve vazběhttp://www.tn-cz-nova.oficialni-stranky.cz/i/smajly/sad.gif.Já jen doufám,že s těmi božími mlýny to funguje.Uvidíme.http://www.tn-cz-nova.oficialni-stranky.cz/i/smajly/sad.gifhttp:/http://www.tn-cz-nova.oficialni-stranky.cz/i/smajly/sad.gif/www.tn-cz-nova.oficialni-stranky.cz/i/smajly/biggrin.gifhttp://www.tn-cz-nova.oficialni-stranky.cz/i/smajly/biggrin.gif

reaguj[26]
karel mejl 19. 3. 2014 St 06.18

je třeba obnovit trest smrti aby se lidi něčeho bali

reaguj[27] lítost
Dana mejl 19. 3. 2014 St 14.13

sleduji tuto kauzu a je mi lito všech zůčesněných,zaráží mě ,i jednání policie , takovou dobu byl p. Kramný držen v Egyptě a tady se nic nedělo ,žádné velké zjištování informací to začalo až později ,kdy už spousta lidí byla ovlivněna médii a správami,které přinášely zdělovací prostředky,tady se totiž nabízí i to proč si nepřiřát polívčičku na člověku ,který není vzávidění hodné situaci.Byla spousta případů,které se podobají tomuto případu a ve finále se ukázalo ,že je tento člověk nevinný. Také bych nedělala totální blbce z Egypské policie , i tam mají nějaké postupy a at mě nikdo netvrdí ,že by si na patologii nevšimli fleků na chodidlech údajně způsobené elektřinou ,je to víc než zarážející .Nezastávám se p. Kramného ,ale v Egyptě ho pustí ,a tady na tu dálku naše policie má v hlavě nějaký šem a ví co se stalo bez toho ,že by byly na místě činnu hned poté co se případ stal, a to že tam byli nyní, tak to už tam bylo k nalezení akorát tak to co jejich egipští kolegové zaznamenaly. Mě už to ted příjde jako hon, obvinit někoho jen at máme pachatele ,jelikož je to medialně sledované a policie je tlačená do kouta a lidi chtějí znát pachatele,a nejvíce se nabízí právě otec rodiny.Jak říkám netvrdím ,že je Kramný neviný,ale takhle na mne ta kauza působí. Panu Kramnému přeji mnoho sil a i všem zůčasněným rodinám ,protože to budou moc potřebovat vzhledem ktomu, že už by potřebovali mít klid a pomlu se vyrovnávat s tím co se stalo. :-(

reaguj[28] Vražda v Egyptě
Hanka mejl 19. 3. 2014 St 20.17

Já jsem mu taky nevěřila. Vymyslet si pohádku ,že byli všichni otávení,on sám taky a v nemocnici nic zakového nezjistili,neměl žádné potíže,pokud to udělal,tak ho určitě z toho trochu žaludek bolel. Už ty pojistky mluví sami za sebe!!!Měl to promyšlené, jenom najivní lidi si myslí opak.Vy byste měli žaludek si chvílku po smrti sých nejbližších najít náhradu???

reaguj[29] Vražda v Egyptě
Jan mejl 19. 3. 2014 St 20.22

Proč to udělal je to z ? Ale od začátku to vypadalo nedůvěryhodně,jeho výpovědi,chování atd. To že si našel náhradu je taky zavádějicí,i když jo to chlap,milující člověk to neudělá,jenom Hyena!!!!!

reaguj[30] Nechápu
Dáša mejl 20. 3. 2014 Čt 15.29

Před 13 lety jsme přišli o syna.Dodnes jsme se stím nevyrovnali-nejde to a stále to bolí.Při zmínce o něm nám vhrknou slzy do očí.Proto nemohu pochopit chování p.Kramného.Zabývá se jen sám sebou,lítost u něj nevidím. Proto nemohu věřit v jeho nevinu.

reaguj[31] hana
hanka mejl 20. 3. 2014 Čt 19.29

Jeho nečisté svědomí ho pohltí. S tím co udělal,nebude umět žít.

reaguj[32] kramny
evzen mejl 28. 3. 2014 Pá 08.12

Jak muzete řici ze to udelal.Typicka česka povaha.Policie to jsou velmi dobři intrikani.Jestli to spachal tak zaslouzi trest ale neodsuzujte cloveka jestlize otom vite jen s medii.Existuje přece presumce neviny a pokud nebil odsouzen tak je neviny.Jen si predstavte ze vime ze se pani Kramna pohadala s nejakym muslimem urazila ho a vsichni vime co pro muslimi zena znamena.A stim co se pohadala znal hotel perfektne.A muslimove zenam neodpousti.Co kdyz se tento muslim pani Kramny pomstil a tomu by odpovidala smrt te holcicky.Neodsuzujte cloveka kdyz neznate pravdu.

reaguj[33] Kramný
Majda 31. 10. 2014 Pá 22.17

Je naprostý nesmysl, že si některý čtenář může myslet:" že Kramného pohltí jeho svědomí…„, nebo:“ že s tím svědomím nebude moci žít…" Vážení (pokud to udělal), tak je jasně vidět, že tento člověk žádné svědomí nemá !!!!!

reaguj[34] Kramný
ina mejl 21. 11. 2014 Pá 15.10

Plně souhlasím s paní MAJDOU a pochybovat o tom,že je nevinný může jen blázen,zamotával se do vlastních lži,litoval jen sám sebe a staral se jen o to,kdy pojede domů.Bolest ze ztráty manželky a dcerky nebyla žádná.Přejí mu ten nejtvrdší trest.A svědomí? Ten se už bez něho narodil.

reaguj[35]
gina1223 mejl 4. 2. 2015 St 09.18

Chování Kramného říká UDELAL

reaguj[36] Smrt za smrt
lena mejl 26. 3. 2015 Čt 18.03

Od prvni chvile jsem vedela ze to udelal zarlil a Nez mit Moniku jiny muz tak zadny mama to odnesla zbytecne parchant prala bych mu smrt be vezeni uz Jen za vlastni site fuj tak nesimpatickyho cloveka jsem dlouho nevidela a ty komedie co heal na kameru kreten fuj :-(

reaguj[37]
Dana mejl 14. 4. 2015 Út 10.05

Nejsem soudce ani policejní vyšetřoval ale souhlasím s ostatními, že pan Kramný to promyšleně udělal. Pokud byl v pokoji se svou rodinou a nepomohl jim je to jako by je zabil.Jezdíme na dovolenou do různých destinací a všude v recepci Vám ochotně pomohou a zavolají lékaře a máme také telefon na delegáta z ČR. Je jen jeden důvod proč to pan Kramný neudělal a ten ví jen on sám. Přeji aby policie a soudy objasnili tento hrůzný čin. Je mi moc líto rodiny Moniky a Klárky těm přeji mnoho sil. Bude to pro ně ještě moc těžké až se dozví celou pravdu.

reaguj[38]
dafik mejl 25. 4. 2015 So 23.47

koukám a čtu, tady je to samej detektiv, škoda že vy co máte jasno, teda jako že to Petr udělal, nepracujete u policie, už by asi dávno seděl, musím se smát, jen se kouknete na člověka a už máte jasno, a někteří z vás tady dokonce ostatní uráží, no je opravdu vidět že jsme v čechách, nechcete si radši počkat na závěr policie? Ikdyž policie v tomto státě už párkrát zklamala. A teď do mě :-D

reaguj[39]
leonka mejl 24. 10. 2015 So 08.59

Ja se ani pani Monice nedivim,ze mela jine muze! Je hajzl uz jenom na pohled,on se jen vsemu smeje!!!! Jiny normalni otec by se hroutil za smrt rodiny,nechapu padli ctenare,kteri mu veri,ubozakovi..Kramny ja ti preji at te v base znicej! Na elektricky kreslo bych te posadila.fuj chcipni

reaguj[40] dozivoti
dafi 15. 1. 2016 Pá 21.52

Kdyby miloval svou Klarku,jak rikal…Proc ji ublizil!!!Deti nemuzou za to,ze si rodice nerozumi,proc se ublizuje nevinnym detem!!!!!ja mu preji aby ted trpel!proc vzal zivot Klarce ji mel nechat zit,a vse si vyridit jinak a ne ublizit diteti SMRT ZA SMRT kramny :-(

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jsem robot?

Toto je fanouškovský web. Oficiální web TV NOVA www.tn.cz najdete na jejich adrese. Ochrana osobních údajů